Прикажан е еден резултат

Привремен
60 МКД
150 МКД
300 МКД
1000 МКД
3000 МКД
СУМА ПО ВАШ ИЗБОР

Донации

Сума за донација: Од: 60.00 ден
Почитуван читателу,
Слободен печат е медиумски лидер во својата категорија во Македонија, информатор од доверба и бескомпромисен и константен критичар на сите девијатни појави во општеството. Истовремено, Слободен печат вложува максимални напори да се дистанцира од лажни вести и информации кои подолго време упорно се пласираат и го контаминираат медиумскиот простор. Веќе 10 години стотици илјади читатели и прегледи од земјата и странство тоа го препознаваат и му даваат доверба на Слободен печат, со цел да бидат навремено и соодветно информирани за секојдневните случувања во Македонија и светот. Слободен печат обработува разни теми давајќи им простор на сите предизвици со кои македонското општество секојдневно се соочува на политичко, економско и општествено поле, трудејќи се вестите наверемено и точно да бидат проследени до секој читател, преку печатеното издание www.slobodenpecat.online и веб порталот www.slobodenpecat.mk. Нашиот пристап до веб содржините е бесплатен, затоа што веруваме во еднаквост при информирањето, без оглед дали некој може да плати или не. Затоа, за да продолжиме со нашата работа, бараме поддршка од нашата заедница на читатели со финансиско поддржување на Слободен печат. Станете член на Слободен печат за да ги помогнете капацитетите кои ќе ни овозможат долгорочна и квалитетна испорака на информации и ЗАЕДНО да обезбедиме  слободен и независен глас кој ќе биде СЕКОГАШ НА СТРАНАТА НА НАРОДОТ. Да станете член што плаќа, значи да помогнете Слободен печат да продолжи со својата независна информативна улога допирајќи и до оние кои не можат да си дозволат, a заслужуваат да бидат добро информирани.
ПОДДРЖЕТЕ ГО СЛОБОДЕН ПЕЧАТ. СО ПОЧЕТНА СУМА ОД 60 ДЕНАРИ: